ЗНЯТТЯ НАВРОКІВ, ПРИСТРІТУ, ПРИВОРОТІВ і ПРОКЛЯТЬ

Існує три енергетичних простори:

 1. Буття (Яв) – нейтральне простір, в якому життя і смерть співіснують гармонійно, утворюючи і регулюючи природні життєві процеси.
 2. Забуття (Прав) – позитивне простір, який концентрує в собі енергію життя, впливаючи на Буття позитивно.
 3. Небуття (Нав) – негативне простір, котрий не є силою або енергією. Небуття – повна відсутність сил чи єнергій (подоба вакууму). Небуття також впливає на Буття, прибираючи на себе зайві життєві сили. Це запобігає перенапруженню всієї системи.

Ці три простори існують в комплексі і, без котрогось із них, існування самого життя неможливо.

Небуття, якого всі бояться, не є злом, а є такою ж корисною складовою світобудови, як і інші його частини.

ЧОРНА МАГІЯ і її ритуали грунтуються на утворенні неприроднього зв’язку людини зі світом НЕБУТТЯ. Ця залежність є чимось на зразок пробоїни між світом людини і світом НЕБУТТЯ, в яку спрямовуються і втрачаються життєві сили. Все це відбувається не тому, що там міститься якесь ЗЛО, а тому, що відсутність життя, як вакуум, намагається заповнити порожнечу через відкриті канали.

Для цих цілей часто використовують предмети, пов’язані з тими субстанціями, котрі знаходяться в світі НЕБУТТЯ: мертва плоть, речі померлого, земля з могили, вода мерця і т.д. Також можуть використовуватися і різні заклинання померлих зі згадуванням їх імен, що не дає їм перейти в Забуття і пов’язує з певними людьми в світі живих.

Такі дії є чорною магією, звідки і виникають порчі, вінці безшлюбності, і інші неприємні речі, з якими доводиться стикатися волхвам.

 

БІЛА МАГІЯ і її ритуали грунтується на утворенні зв’язку людини з Забуттям, використовуючи і примножуючи енергію життя. Для проведення таких ритуалів часто використовується насіння, яйця, джерельна вода і т.д. сповнені життєвої сили. Також у зверненнях до світу Забуття ми не закликаємо пращурів, імена яких ще пам’ятаємо.

Найчастіше, проблеми з енергетикою людини виникають не від навмисного впливу ЧОРНОЇ МАГІЇ, а від неграмотного поведодження самої людини. Наприклад, багато церковних обрядів, засновані на зверненнях до святих на ім’я, розміщення мощей в храмах і поклоніння їм, є елементами ЧОРНОЇ МАГІЇ, яка ненавмисно шкодить енергетичному здоров’ю людини. Також, у зв’язку з недотриманням правил добування м’яса, зіткнення з ним шкодить Вашому енергетичному здоров’ю, а дітям і вагітним категорично небажано зіткнення з сирвим м’ясом.

 

Якщо ви підозрюєте, ЩО НА ВАС І ВАШЕ ЖИТТЯ ПОШИРЮЄТЬСЯ НЕПРИРОДНИЙ НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ, АБО ВАМ НЕОБХІДНО СПРИЯННЯ У БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОННИХ ДІЯХ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС!

 

РИТУАЛ ПРОВОДИТЬ ВІДАЮЧИЙ ВОЛХВ ЕТНІЧНОЇ ЦЕРКВИ РУСИНІВ, ВОЛХВ-ХРАНИТЕЛЬ НАРОДНОГО КАПИЩА РУСИНІВ.

Суть ритуалу полягає в сеансі зв’язку з Вашим родом, для діагностики проблем з життевими силами. Проведення ритуалу очищення духу і нав’язування заговорених Наузів, для захисту людини від негативного впливу Забуття. Ритуал проводиться на нарідному капищі русинів (корінного народу Київської Русі).

НАУЗ РОДА – один з найсильніших оберегів русинів. Суть виготовлення наузу полягає в сплетінні трьох світів (трьох ниток чорного, червоного та білого кольорів). Всередині в науз вплітаються 12 заговорених вузлів, кожен з яких відповідає одному з богів забуття. Звитий науз зав’язується іменем того, кому він призначений. Після ритуалу очищення духу всі навроки і прокляття виганяються в хвіст і обрізаються, з наступним спаленням решток.

Науз може носитися як на руці, на зразок кабалістичної червоної нитки, так і пристібнутим на шпильці до одягу.

Науз і опис інформації, отриманої під час сеансу, в т.ч. передбачення вашої найближчої долі, будуть відправлені вам поштою упродовж 7 діб.

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕАНСУ НАМ ПОТРІБНО:

 1. Свіже фото людини, щодо котрої проводиться дія.
 2. Прізвище (Для жінок дівоче), Ім’я (Дане батьками)
 3. Повна дата народження
 4. Опис ситуації, яка спонукала вас до звернення до волхва.
 5. Копія квитанції про сплату внеску на рахунок церкви 200 грн

Платіж ви можете зробити наступним чином:

 

ВРГ “ЕТНІЧНА ЦЕРКВА РУСИНІВ”

ЕДРПУО: 40700433

Р/р: 26005622593900

ПАТ “УкрСиббанк”

МФО: 351005

Призначення платежу: Благодійний внесок

Або на картку Приватбанка

5168-7423-5462-9838

Гордійчук Петро Петрович

 

ВСІ ДОКУМЕНТИ ДОПУСКАЮТЬСЯ в електронному вигляді.

Заявки направляйте на E-mail: volhv@ecr.in.ua 

Короткий звіт про результати нашої роботи:

 1. Юліан (Вінниця). Протягом трьох років втратив роботу, пережив суди, розлучення, не міг влаштуватися на роботу. Після проведення сеансу і нав’язування Наузів, через 3 тижні був призначений на керівну посаду в найбільшому підприємстві міста, знайшов супутницю життя.
 2. Тетяна (Житомир) Протягом 7 років не могла завагітніти. Через 9 з невеликим місяців після проведення сеансу, народила дівчинку 4 кг. Породіллі 38 років.
 3. Олег (Вінниця) втратив роботу і свою справу. Протягом півроку не міг звести кінці з кінцями. Після проведення сеансу був призначений заступником директора державного підприємства. Справи стали налагоджуватися.
 4. Олександр (Вінниця) протягом двох місяців отримав 6 відмов у відкритті візи для виїзду на роботу в Польщу. Після проведення сеансу отримав візу на наступний день.
 5. Світлана (Київ) 29 років. Не ладналися відносини з хлопцями. Через 2 місяці після проведення сеансу отримала пропозицію руки і серця.